Глобус Банк — у топ-3 банків з найвигіднішими умовами іпотеки


Глобус Банк — у топ-3 банків з найвигіднішими умовами іпотеки

Банк зробив умови кредитування ще привабливішими для клієнтів.

У середньому частка іпотечних кредитів у загальному портфелі Глобус Банку торік складала 17%, а зараз збільшилась до 22%, пише у своєму матеріалі видання “Бізнес”. Якщо говорити про абсолютні цифри, то 2018 р. банк “Глобус” прокредитував майже 600 покупців нерухомості на первинному ринку на 300 млн. грн., а цього року там розраховують збільшити суму виданих кредитів до 400 млн грн. “Збільшення кількості іпотечних кредитів на придбання новобудов у банку “Глобус” — це результат системної роботи з клієнтами та діючими партнерами, а також залучення нових забудовників і поліпшення умов кредитування, — розповідає Катерина Личана, начальник управління по роботі з партнерами банку “Глобус”.

Максимально вигідні умови кредитування банк реалізує в рамках спільних програм із забудовниками, що дозволяє запропонувати ставки від 0,01% річних.

На початку року банк переглянув умови кредитування та запропонував меншу відсот­кову ставку для клієнтів, які оформлюють кредити на строк до 3 або до 5 років. За словами пані Личаної, “зараз банк активно працює за іпотечними програмами переважно із забудовниками Києва та Харкова”. В 2019-2020 рр. банк планує збільшити кількість програм в регіонах.“Первинний ринок нерухомості розвивається у Львові, Одесі та Дніпрі, тому саме тут ми очікуємо на активний розвиток партнерських програм”, — додає пані Личана.

Оригінал матеріалу тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua