Браузер Microsoft Chromium Edge відкрили для бета-тестування


Браузер Microsoft Chromium Edge відкрили для бета-тестування

Microsoft зробила доступною для завантаження бета-версію свого браузера Chromium Edge. Вона буде доступна для всіх підтримуваних версій Windows і macOS, а виробник програмного забезпечення заохочує компанії і постійних ентузіастів ближче познайомитися з новим браузером. Про це пише The Verge.

Наразі було завантажено більше 1 мільйона попередніх збірок Edge, і Microsoft заявляє, що отримала понад 140 000 окремих відгуків.

“Бета-версія являє собою найбільш стабільний канал попереднього перегляду, бо функції додаються в бета-версію тільки після того, як вони пройшли перевірку якості спочатку на Canary channel, а потім на Dev channel”, – пояснює Джо Бельфіоре, представник Microsoft.

Він також додав, що оновлення основних версій можна очікувати приблизно кожні шість тижнів, поряд з періодичними незначними оновленнями для виправлень помилок і поліпшення безпеки.

Ця віха в бета-версії важлива для Microsoft, бо компанія вважає її “готовою до повсякденного використання”. Microsoft також ініціювала нову програму із захисту безпеки, в рамках якої пропонує тим, хто виявив баги, винагороду до 15 000 доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua