В Україні змінюються правила будівництва житлових будинків вже з 2019 (інфографіка)


В Україні змінюються правила будівництва житлових будинків вже з 2019 (інфографіка)

З 1 грудня в Україні набудуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН) з проектування житлових будинків “Житлові будинки. Основні положення” з підвищеними вимогами до енергоефективності, інклюзивності та доступності житла.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з посиланням на слова заступника міністра Льва Парцхаладзе.

“Вони (нові ДБН – ред) дозволяють проектувати кухні-ніші в квартирах, підвищують вимоги до енергоефективності житла, його інклюзивності та доступності, регламентують обов’язкові ліфти в будинках з 4-ма і більше поверхами, прибирають стару норму проектування радіоточок в кожній квартирі, дозволяють вбудовувати громадські заклади на будь-яких поверхах і ще багато інших змін”, – цитує прес-служба Парцхаладзе.

Відзначається, що обов’язкові до виконання нові будівельні норми будуть поширюватися на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та технічне переоснащення житлових будинків висотою до 73,5 м включно. При цьому будинки з більшою висотою будуть регулюватися будівельними нормами по висотних будинках.


Фото: facebook/lev.partskhaladze

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua