18924
Для власників єврономерів розробляють нові правила
— Особисті фінанси
З 22 серпня 2019 року настає адміністративна відповідальності водіїв та власників автомобілів на іноземній реєстрації за їх використання з порушенням митного режиму.
Президентом України ініційовано відтермінування запровадження штрафних санкцій на три місяці, та вже найближчим часом цей невідкладний законопроект буде схвалено. Дату початку застосування штрафних санкцій за несвоєчасне розмитнення “євроблях” відтермінують до кінця року.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк за підсумками наради щодо вирішення питань розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацію на своїй сторінці у фейсбуці.
За результатами наради прийнято рішення утворити робочу групу, яка за час відтермінування санкцій має розробити новий законопроект, що врегулює порядок та чіткі, прозорі і зрозумілі правила розмитнення автомобілів, як нових так і бувших у використанні, які знаходяться чи будуть ввезені на митну територію держави.
Робочу групу очолюватиме Владислав Криклій.
Довідка Finance.ua
- Раніше повідомлялося, що поліція може штрафувати “єврономера” на місці зупинки.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Уряд ухвалив рішення щодо цін на електроенергію для населення
Пенсії українців залишаються одними з найнижчих у Європі (інфографіка)
Як переказати гроші за кордон: 4 основні способи
У Польщі скасують податок на доходи для деяких сімей із дітьми
Паркомісце як інвестиція: коли купівля може бути вигідною
Хто має право на пенсію за вислугою років: деталі для медиків та військовослужбовців