США і Румунія заявили про опозицію "Північному потоку-2"


США і Румунія заявили про опозицію "Північному потоку-2"

Президенти США і Румунії в спільній заяві виступили проти проекту “Північний потік-2”, який повинен транспортувати природний газ з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться в спільній заяві обох президентів за підсумками їхньої зустрічі в Білому домі у вівторок, 20 серпня.

США і Румунія визнають, що енергетична безпека є національною безпекою. Ми підкреслюємо нашу опозицію “Північному потоку-2” та іншим проектам, які роблять наших союзників і партнерів енергетично залежними від Росії”, – йдеться в спільній заяві, поширеній Білим домом.

“Ресурси природного газу Румунії потенційно дозволяють нарощувати добробут наших країн і підвищувати енергетичну безпеку Європи”, – відзначили президенти, пообіцявши розглянути питання про участь США в поліпшенні інвестиційного клімату в Румунії в інтересах обох держав.

“Ми також закликаємо наші галузі тісно співпрацювати для підтримки цілей цивільної ядерної енергетики Румунії”, – йдеться в заяві.

Проект “Північний потік-2” передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

За планом газопровід хочуть запустити в кінці 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua