ЄС виділить 58 млн євро для реформи профосвіти в Україні, - Мінгареллі


ЄС виділить 58 млн євро для реформи профосвіти в Україні, - Мінгареллі

Посол Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі високо оцінив досягнення України в сфері реформування освіти, а також заявив, що в рамках нової програми ЄС надасть Україні 58 млн євро для реформи профосвіти.

Про це він розповів на освітньому форумі 19 серпня в Києві.

“Те, що ви змогли досягти за цей короткий термін в складних умовах, – це надзвичайні та виняткові досягнення. Те, що ви досягли за останній рік, – не так багато людей не в багатьох країнах могли б похвалитися такими результатами”, – зазначив Мінгареллі.

Він додав, що реформа децентралізації – одне з основних досягнень чинного уряду, в тому числі в галузі освіти. За словами дипломата, держресурси на освіту стають доступнішими для влади на місцях.

“Ми запускаємо зараз нову програму, де 58 млн євро будуть надаватися для реформи профосвіти в Україні, і це буде важливим внеском”, – сказав Мінгареллі.

Крім того, буде створюватися нова команда підтримки реформ в Міністерстві освіти і науки, для продовження розпочатої державної реформи держуправління.

“Ми готові допомагати і підтримувати, щоб ваша спроможність зростала ще більше, щоб робити такі фантастичні речі на благо молодих українських громадян”, – констатував голова представництва ЄС в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua