Франція офіційно закрила проект дороги на сонячних батареях


Франція офіційно закрила проект дороги на сонячних батареях

Дорога на сонячних батареях, яку побудували на півночі Франції, не виробляла достатній обсяг електрики, і проект вирішили закрити.

Компанія прийняла рішення не виходити на цей ринок.

У грудні 2016 року, коли була відкрита пробна дорога, французький уряд заявив, що дорога з фотоелектричних панелей буде генерувати електрику для живлення вуличних ліхтарів в Туруврі, містечку поруч.

Але менш ніж через три роки на трасі з’явилися тріщини, і в 2018 році частину дороги довелося зносити через пошкодження.

Франція витратила $5,2 млн на 1,6 км першої в світі дороги на сонячних панелях під назвою Wattway. Її називали найдовшою сонячної дорогою в світі.

Пробна дорога повинна була виробляти близько 150 000 кВт-год на рік, що достатньо для забезпечення до 5000 чоловік на день. Проте інженери не взяли до уваги вплив опадаючого листя, яке обмежувало кількість електрики, що виробляють панелі. Вони також не думали про тиск і вагу від транспорту. Саме ці два фактори значно скоротили кількість енергії, що виробляли панелі.

Тож директор Wattway Етьєн Годен заявив, що компанія не буде виходити на ринок.

«Наша система не підходить для дальніх перевезень», — сказав він. Компанія зосередиться на створенні електрики для невеликих об’єктів, таких як камери відеоспостереження і освітлення автобусних зупинок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua