Стали відомі оклади співробітників Пенсійного фонду України


Стали відомі оклади співробітників Пенсійного фонду України

Заробітна плата (оклад) голови правління Пенсійного фонду України (ПФУ) становить 24 тисячі гривень на місяць, а його заступника – трохи більше ніж 20 тисяч гривень. При цьому вже директор департаменту ПФУ має оклад в 14 520 гривень, а його заступник – 11 700 грн, повідомили виданню “Коментарі” у відповідь на запит в ПФУ.

Як зазначається, штатна кількість працівників апарату Пенсійного фонду України включає 252 одиниці, але за фактом зараз працюють лише 176 співробітників.

Удвічі менше від голови правління ПФУ має оклад начальник самостійного управління. Його щомісячна заробітна плата (оклад) сягає 12 190 гривень. Заступник начальника самостійного управління отримує ще менше – 11 100 гривень. Не надто відрізняється оклад і у самого начальника самостійного відділу, який має 11 490 гривень щомісяця, а також його заступника з окладом в 10 710 гривень. Досить несуттєва різниця окладів і у начальника управління у складі департаменту – 11 100 гривень, а також його заступника – 10 610 гривень.

Набагато менше в Пенсійному фонду України заробляє начальник відділу в складі департаменту, самостійного управління. Його оклад становить – 10 000 гривень. У заступника ще менше – 8 990 гривень. Завідувач сектору у складі департаменту, самостійного управління та відділу отримує 8 810 гривень.

Найменше в ПФУ, як і по суті в інших міністерствах, отримують спеціалісти. Наприклад, оклад головного спеціаліста досягає лише 8000 гривень, провідного спеціаліста – 6 310 гривень.

Найнижчі зарплати (оклади) в Пенсійному фонді отримують провідний інспектор – 4 790 гривень і провідний інженер – 4790 гривень.

Вище перераховані оклади працівників ПФУ затверджені за штатним розкладом на 2019 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua