Біометричні дані мільйонів людей опинилися у відкритому доступі


Біометричні дані мільйонів людей опинилися у відкритому доступі

Базу з незахищеними біометричними даними та іншою персональною інформацією виявили дослідники безпеки Ноам Ротем (Noam Rotem) і Ран Локар (Ran Locar).

Про це повідомило британське видання The Guardian.

У загальнодоступній базі містяться дані понад мільйона користувачів платформи безпеки Suprema Biostar 2. Це відбитки пальців, інформація про розпізнавання облич, незашифровані логіни і паролі. В цілому 27,8 млн записів об’ємом 23 ГБ.

Biostar 2 – це платформа, розроблена південнокорейською компанією Suprema, яка є одним з лідерів на світовому ринку біометричних систем контролю доступу.

Оскільки база містила логіни і паролі, це могло дозволити потенційним зловмисникам отримати доступ до облікових даних користувачів і, відповідно, проникнути в будь-яку будівлю, захищену за допомогою системи Biostar 2.

На поточний момент уразливість вже виправлена, але дослідники заявили, що Suprema практично не реагувала на повідомлення про витік даних і відмовлялася йти на контакт. Експерти рекомендують компаніям, що використовують Biostar 2, змінити паролі для доступу до системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua