0 800 307 555
0 800 307 555

Німецька компанія співпрацюватиме з "Укргідроенерго" у будівництві ГЕС


Німецька компанія співпрацюватиме з "Укргідроенерго" у будівництві ГЕС

«Укргідроенерго» підписало Меморандум про співпрацю з німецькою компанією «Inpec Engineering GmbH» (Німеччина).

Про це повідомляє прес-центр Укргідроенерго.

Читайте також: В Україні можуть запровадити погодинну подачу води

Напередодні підписання документу між сторонами відбулась низка зустрічей, під час яких компанії ознайомились с досвідом один одного в реалізації проектів гідроенергетичного будівництва та модернізації гідроелектростанцій.

“Українські гідроенергетики ознайомили німецьких колег із перспективними проектами будівництва ПрАТ «Укргідроенерго», обговорили можливості співробітництва в сфері гідроенергетики та спільної реалізації проектів «Будівництво Канівської ГАЕС», «Будівництво Каховської ГЕС-2» та «Будівництво третьої черги Дністровської ГАЕС»”, – зазначається у повідомленні.

Після підписання Меморандуму українська та німецька сторони домовились про співробітництво у питанні будівництва гідроелектростанцій в Україні.

“Укргідроенерго шукає партнерів для реалізації інвестиційних проектів, що мають стратегічне значення для стабільної роботи енергосистеми, адже стратегічною метою Товариства є забезпечення енергосистеми України електроенергією та резервом потужності завдяки гідроресурсам річок Дніпро та Дністер”, – вказують у компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua