Суд зобов'язав провайдерів заблокувати доступ до сайту з обміну заборонених в Україні електронних грошей


Суд зобов'язав провайдерів заблокувати доступ до сайту з обміну заборонених в Україні електронних грошей

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації поінформувала провайдерів про рішення Святошинського районного суду Києва, яке зобов’язує всіх операторів і провайдерів телекомунікацій, внесених до відповідного реєстру на сайті НКРЗІ, заблокувати доступ користувачів до сайту vilkov.com, який здійснює обмінні операції з електронними грошима.

“Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу vilkov.com, шляхом зобов’язання інтернет-провайдерів… включених до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, перелік яких міститься на офіційному сайті НКРЗІ, закрити до нього доступ”, – цитується відповідна постанова суду в повідомленні на сайті комісії.

Зазначений сайт надає послуги з обміну/купівлі/продажу електронних грошей, їх виведення на картки українських і російських банків, операції з переведенням у готівку коштів з PayPal, заборонених в Україні WebMoney, “Яндекс.Деньги”, а також систем BitCoin, AdvencedCash і PerfectMoney.

Як вказується на сайті, що підлягає блокуванню, у компанії “Вілков” є оффлайн-офіси в Черкасах, Києві та Львові. Сайт компанії, згідно із зазначеними даними, існує з 2006 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua