Незаконних одержувачів соцпідтримки буде шукати «штучний інтелект»


Незаконних одержувачів соцпідтримки буде шукати «штучний інтелект»

В Україні стартувало пілотне тестування автоматичного пошуку порушників при отриманні державної соціальної допомоги.

Вона була розроблена в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, який Мінсоцполітики реалізує за підтримки Світового банку.

Спеціальний алгоритм з елементами «штучного інтелекту» здатний аналізувати масив даних про порушення при отриманні коштів соціальної підтримки і в автоматичному режимі формувати “профілі ризику” – набір характерних ознак одержувачів, які частіше за інших зловживають і шахраюють при отриманні державної допомоги.

Інформація, отримана від соціальних інспекторів, фахівців Мінсоцполітики та консультантів проекту з 2015 по 2019 роки, дала можливість підготувати перший робочий варіант алгоритму, який в автоматичному режимі знаходить профілі “типових порушників”.

Зараз методика тестується в 10-ти пілотних управліннях соціального захисту Закарпатської, Запорізької, Львівської областей та м.Києва. Результати практичного відпрацювання дадуть фахівцям матеріал для вдосконалення системи, а також сприятимуть її «самонавчанню».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua