Лідер рейтингу стійкості українських банків — знову Райффайзен Банк Аваль


Лідер рейтингу стійкості українських банків — знову Райффайзен Банк Аваль

Рейтинг стійкості українських банків, складений порталом «Мінфін», третій квартал поспіль очолив Райффайзен Банк Аваль.

Цього разу рейтингування проводилося за результатами діяльності банків у 2 кварталі 2019 року на основі інформації з офіційних і відкритих джерел. Як і за попередні квартали, враховувалися низка показників, що характеризують стійкість фінустанови до стресів і лояльність вкладників: якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо. Учасниками рейтингу стали українські банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд грн.

За результатами такого аналізу Райффайзен Банк Аваль знову отримав найвищий загальний бал серед усіх учасників рейтингу.

Райффайзен Банк Аваль продовжує зберігати позиції кращого банку України за різними показниками. Із початку 2019 року на міжнародному рівні «Кращим банком в Україні» його назвали експерти впливових видань Euromoney, Global Finance та EMEA Finance.

В українських рейтингах Райффайзен Банк Аваль очолив рейтинг «Топ-20 найнадійніших банків України» (журнал «Новое время»), став лідером рейтингу надійності великих роздрібних банків України (журнал «Гроші») та рейтингу життєздатності українських банків (бізнес-портал Mind), отримав найвищу оцінку у ТОП-13 найнадійнійших банків України (компанія YouControl), був відзначений як кращий недержавний банк («50 провідних банків України–2019» компанії «Фінансовий клуб») тощо.

Обрати найкращу карту Райффайзен Банк Аваль на finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua