0 800 307 555
0 800 307 555

Державна виконавча служба стягне з «Укртелекому» Ахметова 810 млн грн


Державна виконавча служба стягне з «Укртелекому» Ахметова 810 млн грн

Державна виконавча служба відкрила провадження про примусове стягнення з компанії «Укртелеком» Ріната Ахметова 810 мільйонів гривень.

Читайте також: Мінфін повідомив, скільки Україна повинна виплатити за зовнішніми боргами до кінця року

Ця сума є відсотковим доходом за облігаціями, які свого часу компанія зобов’язалася викупити у двох державних банків, проте не зробила цього.

Борг стягують за рішенням Верховного суду на користь державного Укрексімбанку. Цим рішенням суд лише частково задовольнив вимоги банку, дозволивши йому стягнути лише відсотки за облігаціями, які свого часу «Укртелеком» зобов’язався викупити у Ощадбанку та Укрексімбанку, проте не зробив цього. Тіло боргу — близько 4 мільярдів гривень — суд постановив не стягувати.

Довідка Finance.ua:

  • У 2015 році Укртелеком взяв на себе зобов’язання викупити у двох держбанків (Ощадбанку та Укрексімбанку) облігації своєї материнської компанії «ЕСУ» (дочка СКМ) на суму 2 млрд грн.
  • Телеком-оператору так і не вдалося продати свій мобільний актив — «Трімоб», тому у компанії не було грошей на покриття облігацій. Терміни виплати боргу закінчилися ще в середині березня 2017 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua