Легалізація видобутку бурштину вимагає 20-30 мільйонів інвестицій - Держгеонадра


Легалізація видобутку бурштину вимагає 20-30 мільйонів інвестицій - Держгеонадра

Держава повинна інвестувати близько 20-30 мільйонів гривень для проведення геологічного вивчення ділянок для легалізації видобутку бурштину та подальшого продажу спецдозволів на електронних аукціонах.

Про це в коментарі “Укрінформу” заявив голова Державної служби геології і надр України Олег Кирилюк.

“Держгеонадра бачить шлях врегулювання проблем з видобутку бурштину в збільшенні проводок геологічного вивчення ділянок для надання у законний спосіб прав на видобуток бурштину. Тільки для пошуку нових бурштинових ділянок для надрокористувачів потрібно виділити близько 20-30 млн грн.

Це виключно на виконання геологічних робіт. Тобто, проведені розвідки і вивчені нові ділянки ми можемо запропонувати інвесторам – потенційним надрокористувачам на електронних торгах”, – сказав він.

За словами Кирилюка, проведення електронних торгів – єдиний дієвий антикорупційний і прозорий шлях отримання прав на видобуток не тільки бурштину, а будь-яких корисних копалин.

Він також підкреслив, що від продажу спеціальних дозволів на користування бурштиновими надрами держава отримає поповнення бюджету.

“Збільшення виданих спеціальних дозволів на видобуток – це легалізація ринку. І найважливіше – це посилення кримінальної відповідальності по всій країні і за всіма видами корисних копалин за незаконний видобуток піску, вугілля і т.д.”, – додав керівник Держгеонадр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua