Скільки коштуватиме держбюджету заборона РФ на імпорт українських товарів


Скільки коштуватиме держбюджету заборона РФ на імпорт українських товарів

Відповідно до статистичних даних, заборони та обмеження, що почали діяти з кінця квітня 2018 року, поширюються на 5,3% експорту українських товарів до РФ та 54% імпорту російських товарів в Україну.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі у відповідь на інформаційний запит 112.ua оцінили наслідки від дії “торгової” постанови РФ.

“Заборона ввезення товарів з РФ поширилася на наступні товари: трубна продукція, картонно-паперова продукція, одяг, масла та інші продукти високотемпературної перегонки кам’яновугільних смол, стальний емальований посуд, бульдозери, жатки. Експорт цих товарів до РФ у 2018 році становив 193,3 млн доларів”, – повідомили у міністерстві.

Також у Мінекономрозвитку зазначили, що постановою заборонено вивезення в Україну наступних товарів: масла та продукти перегонки кам’яновугільної смоли, нафта сира, кокс нафтовий, суміші бітумні, етилен, пропилен, бутилен, вазелін нафтовий, кокс нафтовий, вуглеводні циклічні. У 2018 році імпорт цих товарів в Україну з РФ становив 170,4 млн доларів.

“Введено дозвільну систему на ввезення в Україну наступних товарних позицій: вугілля кам’яне, кокс, бензин, дизельне паливо, пропани, бутани, скраплений газ. У 2018 році імпорт цих товарів в Україну з РФ становив 4 млрд 202 млн 9 тис. доларів”, – зазначають у міністерстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua