Топ-10 найбільших рітейлерів збільшили сплату податків на третину


Топ-10 найбільших рітейлерів збільшили сплату податків на третину

Десятка найбільших рітейлерських мереж за січень-червень 2019 року збільшила сплату податків на 1,2 мільярда гривень, або на 29% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 5,4 мільярда гривень.

Про це повідомив Офіс найбільших платників податків на своєму сайті 13 серпня.

Так, найбільшу частину податкових надходжень забезпечила мережа “АТБ” – 57,4% у загальному обсязі надходжень Топ-10, при цьому її частка у порівнянні з торішнім показником змінилася неістотно (57% у першому півріччі 2018 року).

Знизила свою частку податкових відрахувань у загальному обсязі надходжень Топ-10 мережа супермаркетів Metro C&C (ТОВ “Метро Кеш енд Керрі Україна”, Київ) – 8,3% у порівнянні з 10,8%, супермаркети “ЕКО Маркет” (ТОВЕКО”) – 1,3% з 1,5%, “Велика кишеня” (ТОВ “Фудком”, Retail Group, Київ) – 1,2% із 1,8%, супермаркети Billa (ПІІ “Білла-Україна”, Rewe Group, Німеччина) – 0,9% з 1,7%.

Збільшення частки податкових надходжень зафіксували “Ашан” (холдинг Auchan, Франція) – 7,3% з 5,6%, Novus (BT Invest) – 5,2% з 5%, “Фора” (Fozzy Group) – 3,6% з 3%.

Супермаркети “Варус” (ТОВ “Омега”) не змінили свій показник у порівнянні з першим півріччя 2018 року – 2,2% від усіх надходжень.

“Половина з представлених компаній показали зростання, збільшивши суми сплачених податків, деякі навіть істотно. Разом із тим троє учасників демонструють негативні темпи зростання”, – зазначається у повідомленні.

Офіс найбільших платників податків нагадав, що обслуговує 23 продовольчі мережі, які за рік збільшили податкові надходження більш як на 20%.

“Якщо за півроку 2018-го рітейлери Офісу направили до Держбюджету 8,5 млрд грн, то за аналогічний період цього року – 10,3 млрд грн”, – резюмували в Офісі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua