IBAN


IBAN

Як зазначалося в попередніх повідомленнях, з 05.08.2019 року відповідно до постанови Національного Банку України від 28.12.2018 р. № 162 всі банки України відкривають клієнтам нові рахунки в міжнародному форматі IBAN, який складається з 29 літерно-цифрових символів.

З 05.08.2019 р до 31.10.2019 р. діятиме перехідний період, протягом якого клієнти можуть виконувати розрахунки як з використанням IBAN, так і в старому форматі за номером рахунку з кодом банку.

З 05.08.2019 р до 31.10.2019 р. ВСІ КЛІЄНТИ можуть дізнатись про свій номер рахунку у міжнародному форматі IBAN у відділеннях Банку.

Присвоєння нових рахунків у міжнародному форматі IBAN не потребує укладення нових договорів між Банком та клієнтом, заміни старих рахунків на нові, а також переоформлення довіреностей щодо розпорядження рахунками.

Пропонуємо отримати інформацію щодо номерів ВАШИХ рахунків у міжнародному форматі IBAN та розпочати використання IBAN в розрахунках протягом перехідного періоду і своєчасно повідомити номери рахунків у міжнародному форматі IBAN вашим контрагентам.

Зверніть увагу, що з 01 листопада 2019 р. проведення розрахунків здійснюватиметься виключно з використанням IBAN.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua