GE поставить наступну партію локомотивів для Укрзалізниці у 2020 році


GE поставить наступну партію локомотивів для Укрзалізниці у 2020 році

АТ «Укрзалізниця» завершило перший етап переговорів з компанією General Electric про придбання наступної партії локомотивів.

Про це розповів в інтерв’ю УНІАН голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Читайте також: Укрзалізниця планує підвищити ціни на пасажирські квитки

«У General Electric завантажене виробництво, нам потрібно підлаштуватися під їхній графік. Зараз обговорюємо поставку від двадцяти до сорока локомотивів», – розповів Кравцов.

Також керівник компанії озвучив плани з оновлення парку електровозів. За його словами, в Укрзалізниці визначилися з технічною необхідністю, і з цього питання тривають комунікації з усіма виробниками.

«Йдеться про обслуговування її (техніки – ред.) в наступні десятиліття, що впливає на ціну. Також важливим питанням для нас є фінансування. Ми очікуємо отримати його від країн, де знаходяться компанії, в яких будемо закуповувати техніку. Це широко поширена практика. Зараз найбільшу активність проявляють Alstom і CRRC», – зазначив голова Укрзалізниці.

Довідка Finance.ua:

 • 2018 року «Укрзалізниця» підписала меморандуми про співпрацю з Alstom і CRRC щодо будівництва електровозів для Укрзалізниці.
 • 23 лютого 2018 року було підписано угоду між АТ «Укрзалізниця» і компанією General Electric, що передбачає модернізацію локомотивного парку і постачання нових локомотивів на суму 1 млрд дол. США.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua