ДФС донарахувала черкаському облавтодору 20 млн грн податків


ДФС донарахувала черкаському облавтодору 20 млн грн податків

Контрольно-перевірочними заходами встановлено заниження доходів дочірнім підприємством “Черкаський облавтодор” відкритого акціонерного товариства “Державна автомобільна компанія “Автомобільні дороги України” та, як наслідок, – заниження податків. За результатами перевірки донараховано податків на суму більше ніж 20 млн грн.

Про це повідомляє Офіс великих платників податків ДФС.

Читайте також: В Укравтодорі назвали топ-5 найгірших доріг України

Правильність визначення сум податків контролюючим органом підтверджено 7 серпня Шостим апеляційним адміністративним судом у справі про оскарження результатів планової перевірки ДП “Черкаський облавтодор” ВАТДАК “Автомобільні дороги України”. Рішення суду набрало законної сили.

У лютому поточного року Запорізьким окружним адміністративним судом було підтримано позицію Офісу щодо збільшення ДП “Запорізький облавтодор” ВАТДАК “Автомобільні дороги України” суми податку на 13,8 млн грн, котру було занижено підприємством внаслідок штучного формування низької ціни виконання робіт.

Єдиними виконавцями по наданню послуг з управління та ремонту автодоріг за замовленням регіональних Служб автодоріг виступають облавтодори.

З 120 тисяч кілометрів доріг місцевого значення, які є в Україні, більш-менш доведені до ладу лише декілька тисяч. Це при тому, що фінансування дорожніх робіт (як на державних, так і на місцевих автострадах) від року до року збільшується.

Цього року на ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення була виділена значна частина коштів Дорожнього фонду (35%). Загалом на даний напрямок держава скерувала близько 15 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua