В НАСА випробували космічний корабель, що працює на воді


В НАСА випробували космічний корабель, що працює на воді

Самоврядні водні космічні кораблі будуть самостійно координувати свої дії відповідно до заздалегідь отриманих інструкцій.

Технологія малих космічних апаратів SSTP (Small Spacecraft Technology Program) є новітньою програмою Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору НАСА. Два космічні кораблі-кубсата, розмір яких не перевищує 10х10х10 сантиметрів, перебувають на орбіті навколо Землі, приблизно в 9 кілометрах один від одного. Між кораблями встановлений радіозв’язок, через який один з них дає команду іншому. Під час останніх випробувань підлеглому кораблю було наказано запустити водяний двигун і наблизитися до іншого апарату.

«Принцип роботи водяного двигуна полягає в тому, що вода перетворюється в пар, а потім використовується для того, щоб привести космічний корабель в рух», – повідомляють НАСА. – «Проведені випробування є частиною проекту з розробки невеликого космічного корабля, який зможе виконувати завдання автономно.

Розробники також повідомляють, що замість того, аби посилати кожну команду з Землі, центру управління потрібно буде тільки ініціювати потрібну послідовність, а космічний корабель зробить все інше. Космічні зонди створені так, щоб пристосуватися до умов в космосі і вибрати оптимальний курс для досягнення заздалегідь запланованої мети.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua