Фонд гарантування виставив на торги мегапул з активів 17 банків-банкрутів


Фонд гарантування виставив на торги мегапул з активів 17 банків-банкрутів

12 вересня 2019 року пройдуть торги чергового мегапулу активів неплатоспроможних банків стартовою ціною 409,80 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

За інформацією регулятора, на аукціон виставлені активи, які виставлялися на продаж в складі 1-1,5-мільярдних пулів і які не були викуплені. Кожен актив торгувався від 2 до 23 разів. Прострочення за всіма кредитами в середньому більше 3 років.

У багатьох активів існують проблеми із заставою. Близько 15% кредитів – беззаставні, істотна частина інших втратили забезпечення в процедурі стягнення боргів, контрольованого банкрутства боржників, зі схемних операцій з цінними паперами, фіктивною заставою чи іншим способом, чимало активів обтяжені кримінальними провадженнями.

Банкрутство фізосіб в Україні

Як відзначають у ФГВФО, цей пул був сформований відповідно до календарного підходу. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, які укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість і нерухомість. Зокрема, в нього включено будівлю спортивного клубу, боулінгу з баром і основними засобами у вигляді обладнання, загальною площею 2319,6 квадратних метрів, які знаходяться в місті Кременчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua