Samsung представив 108-мегапіксельний сенсор для смартфонів


Samsung представив 108-мегапіксельний сенсор для смартфонів

Компанія Samsung представила перший у світі фотосенсор для смартфонів, роздільна здатність якого перевищує 100 Мп.

Сенсор рекордної для галузі роздільної здатності спільно розроблений фахівцями Samsung і Xiaomi. І зараз немає вже жодних сумнівів, що саме Xiaomi Mi Mix 4 стане першим смартфоном, в якому буде застосовуватися ця розробка.

Сенсор називається Samsung ISOCELL Bright HMX, його роздільна здатність становить 108 Мп, а знімка, створеного за його допомогою, – 12032х9024 пікселів, що можна порівняти з високоякісними дзеркальними камерами. Сенсор формату 1/1,33 дюйма (вперше в смартфонах).

Нова 108-Мп модель підтримує фірмову технологію Tetracell, що забезпечує можливість об’єднувати сусідні пікселі в групи по чотири для зниження рівня шуму, збільшення світлочутливості і динамічного діапазону. У цьому режимі (після об’єднання пікселів) роздільність готового знімка складе 27 Мп. Також сенсор підтримує технологію Smart-ISO для автоматичного підбору «правильного» значення світлочутливості в залежності від оточення і дозволяє вести запис роликів 6K (6016х3384 пікселів) зі швидкістю 30 к/с.

Цілком очевидно, що смартфон з такими камерами потребуватиме великих обсягів флеш-пам’яті, оскільки розмір фотографій неминуче зросте. Передбачається, що знімок, зроблений в повній роздільності, буде важити близько 19 МБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua