0 800 307 555
0 800 307 555

Бізнес наполягає на судовій реформі й детінізації економіки в Україні - ЄБА


Бізнес наполягає на судовій реформі й детінізації економіки в Україні - ЄБА

Бізнес-спільнота наполягає на необхідності проведення в Україні давно назрілої судової реформи та виведення української економіки з тіні.

Про це повідомила прес-служба Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) з посиланням на підсумки зустрічі членів асоціації з головою політичної партії “Слуга народу” Дмитром Разумковим і експертом з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права Данилом Гетманцевим.

У повідомленні з посиланням на виконавчого директора Європейської Бізнес Асоціації Анну Дерев’янко відзначається, що пріоритети бізнесу і анонсовані цілі політичної команди здебільшого збігаються.

“Водночас, щоб досягти більшого, іноді варто і ставити їх (цілі – ред.) більш амбіційно. Так, наприклад, на зустрічі багато часу обговорювали проблему тіньового сектора економіки і необхідні кроки для врегулювання питання. Команда має дійсно чимало важливих і корисних пропозицій, і в планах на 5 років – зменшити на 15% тіньову економіку. Але, можливо, якщо бізнес і держава будуть ефективно співпрацювати, цифра в 25-30% – також цілком реальна”, – цитує прес-служба Дерев’янко.

Також повідомляється, що на зустрічі представники бізнесу обговорювали питання розвитку cashless і санкцій за торгівлю без фіскального чека, зміну відповідальності за податкові правопорушення, наприклад, за порушення, які сталися не з вини підприємств.

Згідно з повідомленням, в контексті роботи митниці бізнес порушив важливі питання гармонізації митного законодавства України відповідно до законодавства ЄС, а також про впровадження інституту уповноваженого економічного оператора.

“Крім того, було акцентовано на необхідності вже давно перезрілої судової реформи – адже рух економіки вперед неможливий без неекономічних оновлень, врегулювання інфраструктурних питань і залучення приватних інвестицій в сферу логістики, комплексного вирішення питань міграції”, – додали в прес-службі.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про те, що бізнес надасть політсилі свої пропозиції щодо врегулювання проблемних аспектів і розвитку сприятливого бізнес-клімату в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua