Marriott побудує найвищий у світі модульний готель за 90 днів (відео)


Marriott побудує найвищий у світі модульний готель за 90 днів (відео)

У Нью-Йорку готельний гігант Marriott збудує найвищий у світі модульний готель-хмарочос висотою в 26 поверхів.

Будівлю зведуть з рекордною швидкістю – всього за 3 місяці, і обійдеться будівництво на 30% дешевше, ніж в середньому обходяться подібні будівлі – в $70 млн проти звичних $100 млн.

В усьому світі зростає попит на будівництво, і при цьому спостерігається гостра нестача кваліфікованої робочої сили. Тому провідні компанії шукають нові технології, які допоможуть зробити процес будівництва більш ефективним

Новий готель AC NoMad буде не звичайним будинком, а модульним. Це означає, що модулі-поверхи виготовлять окремо і зберуть на місці, як конструктор Lego.

Щоправда, через великі розміри доставка цих модулів повинна здійснюватися тільки вночі, коли вулиці Нью-Йорка можуть вмістити габаритні вантажі.

При цьому модулі приїдуть в Нью-Йорк вже майже готові до заселення – наприклад, в номерах вже будуть ліжка і освітлення, а у ванних кімнатах – сантехніка.

«Ми хотіли продемонструвати, що модульний будинок може стати чимось більшим, ніж просто демонстрація ефективності виробничого процесу», – заявив Денні Форстер, власник фірми, яка проектувала інноваційний хмарочос.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua