До уваги корпоративним клієнтам АТ "Універсал Банк"


Шановні клієнти!

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» веде постійну роботу, щоб надавати вам максимально комфортні та якісні умови обслуговування як у відділеннях, так і через дистанційні канали обслуговування. Повідомляємо вас, що з 2 вересня 2019 року обслуговування клієнтів Київського відділення №8, Хмельницького відділення №1, Київського відділення №13, Рівненського відділення №1, Тернопільського відділення №1, Дрогобицького відділення №1, Вінницького відділення №1, Вишгородського відділення №1, Київського відділення №24, Житомирського відділення №1, Маріупольського відділення №1 та Одеського бізнес-відділення №5 буде здійснюватися у таких відділеннях:

 • Клієнти Київського відділення №8 будуть обслуговуватися в у Київському відділенні №40 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 03127, м. Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 132 (Літера “А”).
 • Клієнти Хмельницького відділення №1 будуть обслуговуватися в Операційному відділі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04114 м. Київ, вул. Автозаводська 54/19, (літера Б).
 • Клієнти Київського відділення №13 будуть обслуговуватися в у Київському відділенні №10 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 02002, м. Київ, вул. Окіпної Раїси, буд. 4 «а».
 • Клієнти Рівненського відділення №1 будуть обслуговуватися у Львівському відділенні №1 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 79005, м. Львів, проспект Шевченка, 27.
 • Клієнти Тернопільського відділення №1 у Львівському відділенні №1 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 79005, м. Львів, проспект Шевченка, 27.
 • Клієнти Дрогобицького відділення №1 будуть обслуговуватися в Львівському відділенні №1 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 79005, м. Львів, проспект Шевченка, 27.
 • Клієнти Вінницького відділення №1 в Операційному відділі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04114 м. Київ, вул. Автозаводська 54/19, (літера Б).
 • Клієнти Вишгородського відділення №1 в Операційному відділі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04114 м. Київ, вул. Автозаводська 54/19, (літера Б) та в Київському відділенні №40 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 03127, м. Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 132 (Літера “А”).
 • Клієнти Київського відділення №24 в Київському відділенні №26 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04210, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 10-А корпус 5, (Літера А).
 • Клієнти Житомирського відділення №1 в Операційному відділі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04114 м. Київ, вул. Автозаводська 54/19, (літера Б).
 • Клієнти Маріупольського відділення №1 у Харківському відділенні №9 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 61000, м. Харків, вул. Кооперативна, буд. 13/2.
 • Клієнти Одеського бізнес-відділення №5 в Операційному відділі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВАУНІВЕРСАЛ БАНК”, що розташоване за адресою: 04114 м. Київ, вул. Автозаводська 54/19, (літера Б).
 • Відділення надають повний спектр фінансових послуг як для фізичних осіб – підприємців, так і для юридичних осіб. Ви зможете здійснювати платежі, розміщувати депозити на привабливих умовах, тощо.

Ви маєте змогу, як і раніше, здійснювати обслуговування своїх рахунків та проводити операції дистанційно за допомогою системи Інтернет – банкінг.

За бажанням, Ви маєте змогу замовити будь – яку послугу на зовнішньому сайті Банку, обравши «Замовити». Для консультації та надання необхідної інформації щодо послуги з Вами зв’яжеться працівник відділення Банку, що найближче розташоване біля Вас.

За детальною інформацією, будь ласка, зверніться до відділення Банку або контакт-центру 0-800-300-200.

З 02 вересня Київське відділення №8, Хмельницьке відділення №1, Київське відділення №13, Рівненське відділення №1, Тернопільське відділення №1, Дрогобицьке відділення №1, Вінницьке відділення №1, Вишгородське відділення №1, Київське відділення №24, Житомирське відділення №1, Маріупольське відділення №1 та Одеське бізнес-відділення №5 припинять свою діяльність.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Універсал Банк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua