ElectrifyAmerica розробить автономні зарядні станції для електромобілів


ElectrifyAmerica розробить автономні зарядні станції для електромобілів

Якщо за кермом нікого немає, то нікому і увіткнути зарядний кабель. Тому в майбутньому автономними повинні бути не тільки автомобілі, але і зарядні станції. Саме таку мережу збираються розгорнути ElectrifyAmerica і StableAuto.

Спільно зі стартапом StableAuto компанія має намір розробити повністю автономну станцію – для робомобілів, в яких, очевидно, не буде водія, який би сам встромив кабель у гніздо.

Рішення від StableAuto має вигляд робоманіпулятора, що встановлений поруч зі стандартною зарядною стійкою. За допомогою камери з розпізнаванням образів він сам знаходить гніздо і починає заряджати акумулятор. Перша така станція відкриється в Сан-Франциско на початку 2020 року.

Зарядні станції будуть найпотужнішим рішенням з усіх, що є в арсеналі ElectrifyAmerica – на 150 кВт. Зараз їхнім потенціалом можуть скористатися далеко не всі електромобілі, але в найближчі роки з виходом нових моделей ситуація зміниться.

Роборуку можна буде випробувати мінімум на трьох моделях електромобілів – гібриді Chrysler Pacifica Hybrid і Jaguar I-Pace, які використовує Waymo, а також Chevrolet Bolt, на які свою автономну систему управління встановлює Cruise.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua