Компанія Amazon запустила шестиколісного робота-кур’єра (відео)


Компанія Amazon запустила шестиколісного робота-кур’єра (відео)

Шестиколісні роботи доставки Amazon Scout почали доправляти перші товари у каліфорнійському місті Ірвайн.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Бот-розробка компанії має вирішувати проблему «останнього кілометра» – коли доставник покидає автомобіль для рознесень кільком замовникам у районі, у той час як машина лише викидає шкідливі речовини в повітря, заважає на вулиці або займає невиправдано багато часу на парковці. За задумом, робот Scout має заощадити Amazon гроші на зарплати живим кур’єрам. Дехто з економічних експертів сумнівався, що такі розробки виправдають себе фінансово.

Серед недоліків робота називали, зокрема, те, що він не піднімається сходами та не відчиняє ворота. Також, як писав журнал Wired, він може виявитися надто милим для дітей і надто вразливим до вуличних небезпек.

Впродовж півроку після анонсу, тестування роботів проводили в різних погодних умовах і територіях: зі смітниками, скейтбордами, вуличними меблями, прибиральною технікою тощо.

Користувачів також зацікавило, чи можна використовувати робота не за призначенням, зокрема, довірити йому автовигулювання собак. Паралельно з запуском в Ірвайні, Amazon продовжує тестувати Scout в інших містах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua