"RwS bаnk" входить у ТОП-25 банків із найбільшим прибутком


"RwS bаnk" входить у ТОП-25 банків із найбільшим прибутком

Відповідно до останньої опублікованої звітності НБУ, впродовж двох років банківська система демонструє прибутки. Із 76 платоспроможних за перше півріччя цього року банки отримали 31 млрд грн чистого прибутку. Це перевищує не лише показник за аналогічний період минулого року (8,3 млрд грн.), але й загальний прибуток системи за весь минулий рік (21,7 млрд. грн.).

Доходи банків за 6 місяців 2019 р. зросли на 31% – до 121 млрд грн, у т.ч. процентні доходи збільшилися на 16% до 76,5 млрд грн, комісійні доходи – на 23% до 29,1 млрд грн, результат від переоцінки став позитивним – на рівні 10,4 млрд грн.

Регулятор також повідомив, хто за підсумками І півріччя був найбільш збитковим, а хто отримав найбільший прибуток. Зокрема десять банків зафіксували збитки. У рейтингу найприбутковіших банків з великим відривом лідирує державний банк Приватбанк. За півроку він заробив близько 18 млрд грн.

При цьому «RwS bаnk» входить у ТОП-25 банків із найбільшим прибутком серед 66 банків учасників рейтингу. На 1 липня його прибуток склав 104 029 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua