Японія виділить майже $1 млрд на технології для боротьби зі старінням


Японія виділить майже $1 млрд на технології для боротьби зі старінням

Влада Японії має намір виділити $921 млн на розвиток технологій, що запобігають втраті функціональності в старості, а також розв’язання інших важливих для країни проблем за допомогою інновацій. Про це повідомляє ITC.

Найближчим часом для дослідників і вчених японський уряд проведе конкурс, на якому розгляне високотехнологічні проекти в 25 галузях. За задумом чиновників, розвиток нових технологій допоможе Японії раз і назавжди вирішити безліч нагальних проблем, таких як промислові відходи, збільшення середнього віку населення, забруднення океану.

Наприклад, зважаючи на спад народжуваності влада шукає вихід в технологіях, які дозволили б довше залишатися активними і працездатними – зокрема, мова йде про створення кіборгів.

Інші сфери інтересів Японії – штучна гібернація, «за допомогою якої люди зможуть впадати в сплячку, як це роблять деякі тварини, що буде сприятливо позначатися на їхньому здоров’ї і подовжувати життя»; досягнення 100% утилізації промислових відходів протягом 30-40 років, а також розробка технологій автоматичного збору та переробки океанічного сміття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua