Samsung створила SSD нового покоління з високою швидкістю


Samsung створила SSD нового покоління з високою швидкістю

Компанія Samsung приступила до серійного виробництва твердотільного накопичувача SATA ємністю 250 ГБ на основі 256-гігабітних V-NAND модулів шостого покоління з більш ніж 100 шарів трибітних комірок. Samsung запевняє, що їм вдалося домогтися 20-процентного підвищення продуктивності, пише Сегодня.

У SSD нового покоління південнокорейський технологічний гігант використовує унікальну технологію “наскрізного травлення кристалів”, яка додає на 40% більше комірок до попередньої одношарової структури. Це досягається шляхом створення електропровідної прес-форми, що складається з 136 шарів.

Високі стеки прес-форм зазвичай роблять чіпи NAND більш уразливими до помилок і затримок читання, але компанія Samsung розробила схему оптимізації швидкості, щоб обійти це обмеження. Швидкість передачі даних тепер становить “нижче 450 мікросекунд (мкс) для операцій запису і нижче 45 мкс для операцій читання”, що в порівнянні з попереднім поколінням, більш ніж на 10% швидше, при цьому споживає на 15% менше енергії.

Якщо Samsung зможе почати масовий випуск 300-шарової 3D NAND в наступному році, це стане серйозним ударом по конкурентах і індустрії з випуску флеш-пам’яті, яка зароджується в Китаї і так сильно впала в ціні за останні півроку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua