Важлива інформація для клієнтів "RwS bank" про зміну рахунків на міжнародний номер банківського рахунку по стандарту IBAN.


Важлива інформація для клієнтів "RwS bank" про зміну рахунків на міжнародний номер банківського рахунку по стандарту IBAN.

3 05.08.2019 р. по 31.10.2019 р. дозволяється використання обох форматів рахунків: старого та нового. Нові рахунки відкриті в форматі IBAN.

Так , в документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача можуть заповнювати як пару реквізитів (номер рахунку платника/отримувача та код платника/отримувача), так і номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN, у реквізиті «код банку платника/отримувача» зазначатимуть нуль.

З 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа «Рахунок» зазначатимуть номер рахунку платника/отримувача тільки за стандартом IBAN.

Це означає, що рахунки клієнтів всіх українських банків змінять формат.

В форматі IBAN , крім номера рахунку , буде міститись інформація про код країни та код банку.

Для України IBAN складається з 29 літерно-цифрових символів: код країни, контрольного розряду, код банку та номер рахунку.

Дізнатись про свій номер рахунку IBAN можна:

  • В системі Клієнт банку в меню «Рахунки»
  • У свого менеджера у відділенні банку
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua