У Нацбанку створили управління із захисту прав споживачів (інфографіка)


У Нацбанку створили управління із захисту прав споживачів (інфографіка)

У НБУ пройшли обговорення концепції захисту прав споживачів фінансових послуг, яка була запропонована для громадського обговорення в червні цього року.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Голова Нацбанку Яків Смолій в своєму виступі зазначив, що для підвищення рівня фінансової інклюзії сьогодні регулятор бере на себе ініціативу в побудові ефективної системи захисту прав споживачів фінансових послуг.

“Для комплексного здійснення цієї функції ми створили новий підрозділ – управління захисту прав споживачів фінансових послуг, яке буде займатися захистом прав клієнтів і працювати над розвитком клієнтського регулювання”, – заявив Смолій.

Доопрацьовані проекти документів з урахуванням зауважень будуть ухвалені до кінця вересня поточного року, після чого в учасників ринку буде 3 місяці для додаткового налаштування веб-сайтів і зміни своїх маркетингових матеріалів.

Після ухвалення концепції фінансові установи будуть зобов’язані розкривати на сайтах і в своїй рекламі достовірну інформацію про свої продукти і попереджати клієнта про можливі ризики. Також вони повинні будуть забезпечити роботу зручних інструментів для порівняння вартості своїх послуг (калькулятор, приклади).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua