Суд заборонив «Київському метрополітену» виплачувати борг колишній «Укррослізинг»


Суд заборонив «Київському метрополітену» виплачувати борг колишній «Укррослізинг»

Постановами від 17-25 липня Подільський районний суд Києва за клопотанням Київської місцевої прокуратури №7 наклав арешт на кошти комунального підприємства «Київський метрополітен», які знаходяться на рахунках в «Укрексімбанку», «Ощадбанку», «Промінвестбанку», «УкрСиббанку» , «Індустріалбанку», «Айбокс Банку».

Суд також заборонив «Київському метрополітену» перераховувати кошти з відповідних рахунків для ТОВ «Австро-Угорська Лізингова Компанія» (раніше – ТОВ «Укррослізинг»).

Прокуратура та поліція зробили висновок, що в 2017-2018 роках КП «Київський метрополітен» необґрунтовано перерахувало для ТОВ «Укррослізинг» 304,5 млн грн як погашення винагороди, комісії, штрафів та коригуючого коефіцієнта за лізинговим договором 2009 року (за яким столичний метрополітен отримав 100 вагонів).

В грудні 2018 року «Київський метрополітен» перерахував для ТОВ «Укррослізинг» (ТОВ «Австро-Угорська Лізингова Компанія») 478 млн грн на підставі мирової угоди від 20 листопада 2018 року.

Згідно з судовими матеріалами і текстом відповідної мирової угоди, на дату підписання сума заборгованості КП «Київський метрополітен» перед ТОВ «Австро-Угорська Лізингова Компанія» склала 1,65 млрд грн. При цьому боржник зобов’язався погасити весь борг в наступні терміни: 656 млн грн – до 31 грудня 2018 року і 994 млн грн – до 31 грудня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua