Fiat Chrysler заявив про готовність злиття з Renault – The Financial Timesmind


Fiat Chrysler заявив про готовність злиття з Renault – The Financial Timesmind

Fiat Chrysler заявив про готовність злиття з Renault.

Про це повідомляє The Financial Times.

Гендиректор Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) Майк Менлі висловив готовність відновити переговори про злиття з Renault SA.

Незважаючи на серйозні перешкоди на шляху до укладення угоди, Менлі сказав виданню, що італо-американському автовиробник, як і раніше, «було б цікаво почути реакцію» від французького конкурента, додавши, що об’єднання компаній може дати «значний синергетичний ефект».

«Промислова логіка, яка була присутня до цього, як і раніше присутня. Якщо обставини зміняться, то, можливо, мрії об’єднаються і багато чого може статися», – прокоментував Менлі.

Протягом декількох місяців раніше в цьому році FCA і Renault вели переговори про створення європейського автогіганта.

У травні FCA направила Renault пропозицію про злиття на рівних засадах, що передбачає, що акціонерам обох компаній належатиме по 50% об’єднаної компанії.

Однак лише через 10 днів компанії опублікували повідомлення про скасування угоди. FCA заявила, що у Франції відсутні політичні умови для її успішного завершення.

Ще одним фактором провалу переговорів стали суперечності між учасниками глобального альянсу Renault і Nissan, що загострилися після арешту в кінці минулого року Карлоса Гона, колишнього глави Renault і Nissan.

У спробі врятувати альянс керівники Renault і Nissan почали переговори про можливе скорочення частки французької компанії в японському автовиробнику.

Nissan істотно перевищує Renault за кількістю випущених автомобілів, проте компанії належить всього 15%, тоді як Renault володіє 43,4% -ю часткою в Nissan.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua