ДФС надала бізнесменам розстрочку з ПДВ на 12 млн євро та 1,4 млн доларів (інфографіка)


ДФС надала бізнесменам розстрочку з ПДВ на 12 млн євро та 1,4 млн доларів (інфографіка)

Станом на 1 серпня Державна фіскальна служба України прийняла 193 рішення про надання платникам розстрочення податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 12 млн євро та 1,4 млн доларів США.

З них за 64 заявками рішення прийнято митницями за погодженням з ДФС. При цьому за 6 наданими рішеннями зобов’язання виконали у повному обсязі.

Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,9 млн євро та 712,5 тис. доларів США, Харківською – 2,6 млн євро, Хмельницькою – 1,6 млн євро та 185,5 тис. доларів США, Рівненською – майже 2 млн євро та Дніпропетровською – майже 1,4 млн євро (у валюті контракту).

Здійснено 176 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстроченням сплати ПДВ на суму 370 млн грн.

Розстрочення надано при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, металообробної промисловості, харчової промисловості, будівельної галузі, виробниками медичного обладнання та скловиробів.

Загалом станом на 1 серпня 2019 року платниками до митниць ДФС подано 323 заяви про надання розстрочення по сплаті ПДВ. Митницями розглянуто 321 заяву, з яких по 80 надано відмову через недотримання обов’язкових вимог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua