Індустріалбанк впроваджує стандарт IBAN


Індустріалбанк впроваджує стандарт IBAN

З 5 серпня 2019 року Індустріалбанк впроваджує приведення номерів рахунків до стандарту IBAN. Такі зміни реалізовуються згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Відповідно до постанови всі клієнтські рахунки матимуть міжнародний номер банківського рахунку, який складається з 29 символів. Регламентом передбачено перехідний етап переходу – з 5 серпня по 31 жовтня 2019 року, впродовж якого діятимуть і поточний стандарт номерів рахунків і стандарт IBAN, а починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN.

Стосовно основних дат переходу на новий стандарт:

1. В період з 5 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, відповідно до якого Індустріалбанк прийматиме до виконання документи на переказ коштів/зараховуватиме кошти на рахунок одержувача за реквізитами, варіації заповнення яких вибрав клієнт-платник, а саме:

дозволяється заповнювати реквізити номер рахунку платника/ одержувача;код банку платника/ одержувача та код платника/ одержувача
або

дозволяється заповнювати номер рахунку платника/ одержувача за стандартом IBAN *.
2. Починаючи з 1 листопада 2019 року всі розрахунки здійснюватимуться виключно з використанням IBAN, тобто у реквізиті розрахункового документа “Рахунок” необхідно зазначати номер рахунку платника/ одержувача виключно за стандартом IBAN. Заповнення реквізитів «Код платника та код одержувача» є обов’язковими.

Зміна діючого номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору (договору банківського рахунку/комплексного банківського обслуговування /розрахунково-касового обслуговування /банківського вкладу тощо).

Усі платіжні картки , емітовані Банком до рахунків, залишаються чинними.

  • якщо заповнюється номер рахунка платника / одержувача за стандартом IBAN, у реквізиті «Код банку платника/ одержувача», зазначаємо нуль.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua