До уваги позичальників Індустріалбанку


До уваги позичальників Індустріалбанку

Згідно з “Умовами проведення реструктуризації кредитів фізичних осіб, наданих в іноземній валюті на придбання нерухомого майна” та додатковою угодою до договору кредитного (фізичних осіб на придбання нерухомості/на споживчі цілі під заставу нерухомості) (далі – Договір), укладеною між Позичальником та Банком (Далі – Сторони) в день проведення реструктуризації кредиту, за користування кредитом (його частиною) у гривні за період з 01 серпня 2019р. включно по день повного виконання зобов‘язань за цим Договором сплачуються проценти у такому розмірі:

річна процентна ставка у розмірі українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб у гривні (для депозитів на 12 місяців), розрахованого на 01.07.2019р. за даними агентства “Thomson Reuters”, плюс 4 проценти річних, але в будь-якому випадку не менше розміру процентної ставки, зазначеної у п.1.2.2. цього Договору, та не більше подвійного розміру ставки, зазначеної у п.1.2.2. цього Договору.

Конкретний розмір процентної ставки за цим Договором, що буде розрахований згідно з п.1.2.3. цього Договору та діятиме згідно з домовленістю Сторін з 01.08.2019р., складає 19,58% річних. Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб за даними агентства “Thomson Reuters” публікується на офіційному сайті Національного банку України http://bank.gov.ua.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua