Гарвардський університет став першим за кількістю заможних випускників


Гарвардський університет став першим за кількістю заможних випускників

Гарвардський університет очолив список ВНЗ з найбільшим числом надбагатих випускників (ultra-high-net-worth alumni), статки яких перевищують $30 млн, з великим відривом обійшовши інші вищі навчальні заклади в рейтингу, складеному міжнародною дослідницькою організацією Wealth-X.

За оцінками організації, кількість випускників Гарварду, які вважаються надзаможними, перевищує 13 650 осіб, а їх загальні статки становлять $4,7 трлн. На другому рядку рейтингу Wealth-X розташовується Стенфордський університет (5 580 осіб – $2,9 трлн), на третьому – Університет Пенсільванії (5 575 осіб – $1,8 трлн).

Ці три університети займають перші місця як в рейтингу США, так і в світовому, при цьому в останній увійшли лише три вищі навчальні заклади за межами Сполучених Штатів: британські Кембриджський і Оксфордський університети і французька бізнес-школа INSEAD.

У кожному з 20 університетів у світовому рейтингу є як мінімум 2000 випускників, які потрапляють до категорії надзаможних, при цьому в першій п’ятірці ВНЗ їхня кількість перевищує 3000 людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua