Авіакомпанії Star Alliance впровадять систему розпізнавання облич


Авіакомпанії Star Alliance впровадять систему розпізнавання облич

Глобальний альянс авіакомпаній Star Alliance, куди входять 28 операторів, провідні серед яких німецька Lufthansa і американська United Airlines, підписав угоду з японським постачальником послуг в галузі інтеграції ІТ і мережевих технологій NEC Corporation про “розробку платформи ідентифікації на основі біометричних даних”.

Читайте також: В аеропорту Київ встановили новий контроль пасажирів, що вилітають

Після впровадження цієї системи клієнти Star Alliance зможуть здійснювати реєстрацію на рейс, а також проходити в зали очікування і на посадку без пред’явлення документів і посадкових талонів. Це стане можливим завдяки впровадженню технології ідентифікації пасажира за допомогою біометричних даних. При цьому в NEC відзначили, що “пасажири можуть бути зобов’язані пред’явити свій паспорт під час процедур огляду і на пунктах паспортного контролю”.

Star Alliance і NEC мають намір представити перше біометричне рішення в одному з аеропортів присутності Star Alliance до I кварталу 2020 року.

Послуга буде доступна клієнтам, які зареєстровані в одній з програм для часто літаючих пасажирів альянсу і дали згоду на використання біометричних даних. Фотографії та інші ідентифікаційні дані будуть зберігатися на платформі в зашифрованому вигляді для підвищення безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua