Дрони контролюватимуть дорожній рух Іспанії


Дрони контролюватимуть дорожній рух Іспанії

Починаючи з 1 серпня, дорожнє управління Іспанії буде використовувати безпілотники для спостереження за водіями і виявлення випадків порушення правил.

Дрон буде в основному використовуватися для обстеження руху на дорогах з високим рівнем аварійності. Вони також будуть присутні в районах, де більше вразливих учасників дорожнього руху (пішоходи, велосипедисти, мотоциклісти).

На додаток до цих основних завдань безпілотники будуть використовуватися для моніторингу та підтримки операцій і спеціальних заходів, надання допомоги роботі вертольотів DGT і надання допомоги в надзвичайних ситуаціях, що вимагають негайних дій.

Зараз DGT має 11 невеликих безпілотників, три з яких сертифіковані Іспанським метрологічним центром. Знімки, зроблені з цих трьох, будуть використовуватися для штрафів водіїв з 1 серпня. Решта безпілотників будуть продовжувати використовуватися для регулювання і управління рухом, поки вони не отримають необхідну сертифікацію.

Управління дорожнього руху Цивільної гвардії буде повідомлено про те, що дрон фіксує порушення правил дорожнього руху, де це можливо, в іншому разі штраф буде винесено пізніше. Всі порушення будуть задокументовані з відповідним зображенням як доказ злочину водія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua