ТАС24 Бізнес оновив популярний кредитний продукт


Сьогодні ТАС24 Бізнес вивів на ринок новий вид Кредиту на розвиток бізнесу з максимальними сумами до 10 млн грн для юридичних осіб і 5 млн грн для ФОП.
Кредит на розвиток бізнесу – флагманський продукт ТАС24 Бізнес, який користується найбільшим попитом серед ФОПів і юридичних осіб. Тому що він:

 • дає свободу: може бути спрямований на будь-які потреби бізнесу
 • абсолютно простий: щомісячна ставка 1,99%
 • дуже швидкий: рішення про видачу приймається за 24 години
 • ідеально зручний: в 100%-ному онлайн форматі без жодного візиту до відділення
 • тривалий і гнучкий: термін до 36 місяців з можливістю дострокового погашення без додаткових комісій

Відтепер Кредит на розвиток бізнесу може бути не тільки беззаставним, а й із заставою. Ця нова опція дозволяє збільшити суму кредиту. В заставу приймаються автомобілі та квартири. Наявність застави дозволила збільшити максимальні суми кредитування до 10 млн грн для юридичних осіб і до 5 млн грн для ФОПів. Всі інші умови Кредиту на розвиток бізнесу залишаються такими ж, як і для беззаставних кредитів. А процедура оформлення заставного кредиту стала майже такою ж простою, як і беззаставного. При цьому зберігається основна характерна риса ТАС24 Бізнес – 100% онлайн формат.

“Ми постійно впроваджуємо корисні інновації, щоб зробити кредити більш доступними, зручними і максимально задовольнити всі потреби представників малого та середнього бізнесу. Новий вид Кредиту на розвиток бізнесу створений для тих, хто бажає отримати суму більшу, ніж в беззаставних кредитах, і отримати її швидко, в форматі онлайн та з мінімальним пакетом документів. Саме тому наша новація складається з двох частин – збільшення максимальних сум і спрощення процедури оформлення заставних кредитів. Впевнений, що цей продукт стане ідеальним рішенням для багатьох бізнесів – від ФОПів до юридичних осіб,” – коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн банку для малого та середнього бізнесу.

Подайте заявку на отримання Кредиту на розвиток бізнесу просто зараз – можливо Ви чекали саме на нього?

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua