Банк “Надра” надає послугу з погашення простроченої бюджетної заборгованості з ПДВ внутрішньої державної позики


Банк “Надра” надає нову послугу для юридичних осіб – погашення простроченої бюджетної заборгованості з ПДВ шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. Усі юридичні особи (платники ПДВ), перед якими бюджет має заборгованість з ПДВ, що утворилася на 1 листопада 2003р., і не відшкодована до 1 січня 2004 р., та які включені до реєстру інвентаризації платників податку, мають можливість здійснити погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість, відкривши рахунок у цінних паперах у банку “Надра” та отримати на нього облігації внутрішньої державної позики України (згідно постанови Кабінету Міністрів України №2014 від 25 грудня 2003).

З банком “Надра” ви матимете можливість отримати гроші шляхом продажу облігацій або кредиту під заставу, а також зберігати облігації на рахунку у цінних паперах та отримувати відсотковий прибуток.

Номінальна вартість облігацій - 1 тисяча гривень, термін обігу облігацій – 5 років. Погашення 31 грудня, щорічно, у розмірі 20 % номінальної вартості облігацій. Ставка доходності становить 120 % облікової ставки Національного банку (на сьогодні 8,4% річних), що сплачуватиметься щорічно, 31 грудня.

Довідка: Банк “Надра” входить у десятку найбільших банків України. Чисті активи на 1січня 2004 року складають 2,888 млрд.грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,17 млрд.грн., депозити фізичних осіб – 920,056 млн.грн., депозити юридичних осіб – 515,68 млн.грн. Фінансовий результат банку склав 8,859 млн.грн. Банк “Надра” має понад 270 філій та відділень, що охоплюють всі обласні центри України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua