ПриватБанк переводить рахунки клієнтів на міжнародні номери


ПриватБанк переводить рахунки клієнтів на міжнародні номери

З 5 серпня 2019 року корпоративні клієнти ПриватБанку і підприємці отримають нові номери рахунків в міжнародному форматі IBAN.

Про це повідомила прес-служба банку.

“Переведення на нові реквізити рахунків відбуватиметься автоматично, до 5 серпня нові рахунки та виписки будуть доступні в «Приват24 для бізнесу»”, – йдеться в повідомленні.

ПриватБанк звертає увагу:

  • З 5 серпня 2019 року нові IBAN-рахунки стануть доступними в «Приват24 для бізнесу» при створенні платежів і в виписках.
  • З 5 серпня до 31 жовтня 2019 року в документах на переказ коштів можна заповнювати реквізити «код банку» і «рахунок» в будь-яких варіаціях.

10 речей, які ви не знали про ПриватБанк

З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України:

  • Клієнтам усіх банків країни необхідно самостійно внести зміни в реквізитах, зазначених в документації з усіма своїми контрагентами/партнерами, до 31 жовтня 2019 року включно.

Довідка Finance.ua:

  • З 5 серпня 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 буквено-цифрових символів.
  • Перші 10 знаків – код країни, контрольне число і код банку. Зокрема, перші дві букви UA вказують код України, наступні два символи – контрольні, вони використовуються для перевірки походження рахунку і захищають інформацію від помилок. Наступні шість цифр – код МФО банку.
  • Друга група символів з 19 знаків – безпосередньо номер рахунку клієнта банку. Причому перші в цій групі п’ять нулів, як правило, доповнюють IBAN до 29 знаків, а останні 14 символів є безпосередньо номером рахунку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua