Альфа-Банк Україна відзначено за відкритість та відповідальність


Альфа-Банк Україна відзначено за відкритість та відповідальність

Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ) відзначила АТ «АЛЬФА-БАНК» (Україна) у номінації «За відкритість та відповідальність». Відзнака дісталася банку, який є дійсним членом Федерації, за складання та надання відкритої і прозорої фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ (міжнародних стандартів фінансової звітності).

Урочисте вручення відзнаки «За відкритість та відповідальність» відбулося 15 липня на традиційному заході Федерації з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора. На заході були присутні представники Національного банку України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

ФПБАУ є громадською організацією, створеною з метою підвищення рівня професіоналізму фахівців-обліковців, поліпшення їх іміджу в суспільстві та покращення якості послуг, що надаються ними.

Федерація представлена у всіх регіонах України і на сьогодні є найчисельнішою професійною організацією України. ФПБАУ є єдиною організацією в Україні, яка представляє професію бухгалтера і аудитора на міжнародному рівні: є дійсним членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC). ФПБАУ має угоди про співпрацю з багатьма професійними організаціями – членами IFAC з різних країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua