АТ "Таскомбанк" відкрив новий напрямок обслуговування Клієнтів — послугу електронного факторингу


АТ "Таскомбанк" відкрив новий напрямок обслуговування Клієнтів — послугу електронного факторингу

Між АТ «ТАСКОМБАНК» та одним із ключових гравців ринку цифрової техніки України було укладено Договір факторингу. З урахуванням особливостей ринку, де здійснює діяльність Клієнт, було прийнято рішення розпочати співпрацю на підставі електронних документів, з використанням електронно-цифрового підпису.
Здійснення співпраці на підставі електронних документів, з одного боку, скоротило час на розгляд та отримання фінансування клієнтом, а також оптимізувало витрати Клієнта на логістику, зберігання оригіналів первинних документів та їх наступну доставку до банку. А з іншого — Клієнт отримав можливість безпечно залучати додаткове фінансування, не переймаючись про можливість втрати оригіналів документів чи перевірки дійсності підписів, оскільки всі дані зберігаються на цифрових носіях, є відновлюваними, і внесення змін до яких після накладення підписів стає неможливим.

«Нові розробки у сфері цифрових технологій та кібербезпеки дозволяють нам запроваджувати та вдосконалювати сервіси, які відчутно збільшують ефективність нашої роботи з клієнтами та значно оптимізують витрати часу й коштів на банківське обслуговування серед клієнтів. Маючи майже 30-річний досвід роботи на ринку банківських послуг, ми завжди йдемо в ногу з часом, приймаючи його виклики, та створюємо сучасний ТАС-банкінг для комфорту, свободи та успішного розвитку бізнесу наших клієнтів», — підкреслив Євгеній Махно, директор департаменту торговельного фінансування, лізингових та факторингових операцій АТ «ТАСКОМБАНК».

Нагадаємо, що АТ «ТАСКОМБАНК» є одним з лідерів з факторингового обслуговування Клієнтів на ринку України і надає послуги факторингу понад 10 років.

Детальніше про факторинг від АТ «ТАСКОМБАНК» тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua