Сологуб спрогнозував євробонди на мільярд доларів


Сологуб спрогнозував євробонди на мільярд доларів

Національний банк України (НБУ) очікує, що Міністерство фінансів цієї осені вийде на ринок зовнішніх запозичень з розміщенням євробондів на мільярд доларів.

Про це 18 липня повідомив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб в ході брифінгу.

Читайте також: Національний банк знизив облікову ставку

“У наш прогноз ми закладаємо, що Міністерство фінансів ще восени вийде на ринок євробондів і розмістить мільярд доларів… Мільярд ми очікуємо. Це випливає з того, що ситуація на глобальних фінансових ринках покращилася останнім часом по відношенню до країн з ринками, що розвиваються (до їх числа відноситься і Україна. – Ред.). А на тлі зміни трендів монетарної політики центральних банків буде “вікно можливостей”, – сказав він.

При цьому, за його словами, НБУ сподівається, що початок роботи нового парламенту і переговори з Міжнародним валютним фондом теж матимуть позитивний фон для інвесторів.

“Для Міністерства фінансів може мати сенс не чекати наступного року, а за можливості провести розміщення в цьому. Цьогоріч Мінфін вже досить ефективно користувався цими можливостями. Вони почали диверсифікувати валюти, в яких залучають кошти. Ситуація здається стабільною”, – додав Сологуб.

Він зазначив, що це лише припущення, і воно абсолютно не означає, що без розміщення євробондів Україні буде складно “дожити до кінця року”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua