Підготовка до посівної: мінеральні добрива від "Ostchem Retail" і ПУМБ за пільговою відсотковою ставкою


Підготовка до посівної: мінеральні добрива від "Ostchem Retail" і ПУМБ за пільговою відсотковою ставкою

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з «OSTCHEM RETAIL», роздрібним напрямком найбільшого українського виробника азотних добрив, запустили унікальну програму фінансування для представників аграрної галузі.

У рамках програми агро клієнти ПУМБ можуть придбати весь спектр основних азотних добрив (аміачна селітра, карбамід (сечовина), карбамідо-аміачна суміш (КАС) та інші) за пільговою процентною ставкою від 0,1% річних.

«Застосування мінеральних добрив — один із основних прийомів інтенсивного землеробства. При їх правильному використанні можна підвищити врожайність будь-яких культур, тому партнерські програми фінансування на покупку мінеральних добрив за зниженою процентною ставкою особливо актуальні зараз, в рамках сезонної підготовки наших клієнтів до осінньої посівної» – зазначає керівник продажів агро ПУМБ Володимир Онищук.

Група «OSTCHEM» входить у десятку лідерів світових виробників азотних добрив. Заснована в 2010 році як керуюча компанія, яка консолідує підприємства хімічної галузі, найбільшу дистриб’юторську мережу та спеціалізований морський порт «Ніка-Тера». Виробничі підприємства, що входять до групи: ПАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua