Єврокомісію вперше очолила жінка


Єврокомісію вперше очолила жінка

Європейський парламент обрав Урсулу фон дер Лаєн президентом Єврокомісії.

Про це повідомляє Welt.

Кандидатуру колишнього міністра оборони ФРН 60-річну Урсулу фон дер Лаєн в ході голосування в Європарламенті підтримали 383 парламентарія при мінімально необхідній кількості в 374 голоси.

Таким чином, з 1 листопада поточного року вперше Єврокомісією керуватиме жінка – досвідчений німецький політик, яка народилася в Брюсселі і досконало володіє англійською і французькою мовами.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель упевнена, що фон дер Леєн як «переконаний європеєць» докладе максимум зусиль для вирішення багатьох нинішніх проблем Європейського Союзу. Про це вона заявила вчора в Берліні. «Навіть якщо я втрачу давнього міністра сьогодні, я знайду нового партнера в Брюсселі – розраховую на плідну співпрацю».

На нового президента Єврокомісії вся європейська спільнота покладає величезні надії. Вона отримає всі інструменти впливу на політичні лінії і пріоритети ЄС в найближчі п’ять років, очоливши 30-тисячний штат єврокомісії. Відповідатиме за розробку законодавства та здійснюватиме контроль за дотриманням законодавства ЄС. Від її роботи буде прямо залежати не тільки добробут понад 500 мільйонів європейців, але і більш глобальні економічні процеси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua