Зеленський доручив навести порядки серед "держреєстраторів"


Зеленський доручив навести порядки серед "держреєстраторів"

Глава держави наказав видати документ щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Володимир Зеленський доручив Мін’юсту “відключити” всіх держреєстраторів від держреєстру через проблеми з рейдерством.

Президент приїхав в село Путрівка Київської області через інформацію про незаконну діяльність місцевого комунального реєстратора. “Як з’ясувалося, в приміщенні, де за документами розташований комунальний реєстратор, насправді – будинок культури”, – йдеться в повідомленні.

Під час візиту Зеленський запропонував першому заступнику міністра юстиції Олені Сукмановій вже сьогодні заблокувати для комунальних реєстраторів можливість здійснювати операції – до наведення порядку в цій сфері.

“В Україні в середньому 2-3 рази на день незаконно змінюють власника. Ми можемо оновити склад антирейдерської комісії Мін’юсту. Можемо до моменту наведення порядку відключити всіх реєстраторів, які створюють зараз ризики рейдерства. Відключіть”, – сказав Президент.

Зі свого боку керівник Офісу Президента Андрій Богдан зазначив, що найближчим часом з’явиться указ глави держави щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації.

На це представник Мін’юсту повідомила, що ця проблема не нова і поки що в ручному режимі проводиться відключення недобросовісних реєстраторів.

“У нас сьогодні по країні було зареєстровано 277 комунальних підприємств. Для 169 з них Мін’юст уже скасував акредитації. Якщо щось сталося – ми реагуємо на скарги, блокуємо реєстраторів. На сайті Міністерства юстиції відкритий перелік усіх заблокованих реєстраторів. Майже 70% – це реєстратори комунальних підприємств”, – повідомила Сукманова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua